وارد کردن اطلاعات سند موقت در نرم افزار حسابداری حسابگر شرکت شایگان سیستم مانند سند می‌باشد، با این تفاوت که ورود اطلاعات بدهکار یا بستانکاری طرف حساب، تأثیری در مانده حساب ندارد و تنها پس از دریافت سند موقت، تبدیل به سند عادی می‌شود.

برای انجام این کار در نرم افزار حسابداری از منوی عملیات روزانه > سند موقت > صدور سند موقت را انتخاب نمایید. در این بخش روش ورود اطلاعات همانند سند حسابداری می‌باشد.

توجه داشته باشید که سند موقت را در نرم افزار حسابداری میتوان به صورت یک به یک، همه اسناد به یک فاکتور و به صورت گروه‌بندی‌شده، قطعی و به سند تبدیل نمود.

صدور سند موقت

نرم افزار حسابداری

در نرم افزار حسابداری  از منوی عملیات روزانه > سند موقت > صدور سند موقت را انتخاب کنید، در پنجره بازشده مربوط به شماره سند Enter بزنید.

قطعی کردن سند موقت

نرم افزار حسابداری

از منوی عملیات روزانه > سند موقت >  قطعی کردن سند موقت را انتخاب کنید.

سند موقت را میتوان به صورت یک به یک، همه اسناد به یک فاکتور و به صورت گروه‌بندی‌شده، قطعی و به سند تبدیل نمود.

یک به یک: هر سند موقت تبدیل به یک سند معمولی می‌شود.

همه سندها به یک سند: تمام سندهای موقت انتخاب‌شده در یک سند حسابداری در نرم افزار حسابداری صادر می‌شود، ابتدا باید اسناد موقت را انتخاب نموده و به تاریخ انتخابی» تیک زده شود و در قسمت صدور اسناد برای تاریخ»، تاریخ سند را انتخاب کنید.

گروه‌بندی: درصورتی‌که گزینه گروه‌بندی» انتخاب شده باشد، دریافت اسناد می‌تواند بر اساس تاریخ سند و یا کاربر صادرکننده سند صورت پذیرد. به عنوان مثال اگر دریافت اسناد بر اساس کاربر صادرکننده انجام شود، تمام سند موقتی که توسط یک کاربر خاص صادر شده‌اند، به صورت یک سند وارد نرم افزار حسابداری می‌شوند. چنانچه تیک تجمیع حساب را بزنید، در تبدیل سند موقت به حسابداری، حساب‌های یکسان را با هم جمع و در یک ردیف ثبت می‌کند.

دریافت سند موقت از فایل در

نرم افزار حسابداری

از منوی عملیات روزانه > سند موقت > دریافت سند موقت از فایل را انتخاب کنید.

در این حالت می‌توانید اسناد را از فایل‌هایی با فرمت TXT خارج از نرم افزار حسابداری دریافت نمایید. برای دریافت اسناد در برنامه حقوق دستمزد و پرسنلی و حسابداری اموال، پس از ارسال سند حسابداری در برنامه مربوطه و ذخیره فایل (فایلی با فرمت TXT)، در نرم افزار حسابداری حسابگر در قسمت دریافت سند موقت از فایل، مسیر فایل محتوای سند حسابداری حقوق دستمزد و یا اموال را انتخاب می‌کنیم و دریافت را می‌زنیم.

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: موقت ,حسابداری ,افزار ,دریافت ,اسناد ,صورت ,افزار حسابداری ,عملیات روزانه ,منوی عملیات ,انتخاب کنید ,دریافت اسناد ,منوی عملیات روزانه ,افزار حس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ وبلاگ الهه دارانی گنهرانی رندبیت - طراحی سایت در تبریز آموزش برنامه نویسی پی اچ پی PHP فرهنگِ ما کمد دیواری شد آنچه شد طراحی سایت،سئو،تبلیغات در گوگل من یه پدرم سایت تخصصی دانلود ترانه درباره دانش